fbpx
CV-Online värbamisteenused logo

CV-Online värbamisteenused

Värbamisteenuste valik

KKK

Selleks, et teada, millist värbamisteenust valida, on esmalt vaja defineerida probleem, mida soovitakse lahendada. Kõige sagedamini ostetakse värbamisteenus sisse majasisese ajapuuduse või värbamisalaste teadmiste puudumise tõttu.

Enamjaolt jõuavad CV-Online klientideks ettevõtted, kes soovivad värvata meeskonda inimest, keda on turul vähe ja/või keda on keeruline kõnetada või keda on vastupidiselt palju, mistõttu valikuprotsess on kandidaatide rohkuse tõttu aeganõudev.

Enamasti sõltub värbamisteenuste hind profiili keerukuse astmest ning valitud lisateenustest. Profiili keerukuse määravad mitmed tegurid: töö asukoht, kompetentsid, töökogemus, töötamise aeg ja töötasu.

Värbamistenuste hind sõltub tellitud teenusest ning profiili raskusastmest. Küsi pakkumist siit.

Soovid abi sobiva teenuse valikul?
Vali TASUTA 15-minutiline nõustamine

Klientide tagasiside

"Soovin südamest tänada suurepärase koostöö eest ja toetamise eest. Eriliselt suur tänu selle suurepärase tunnetuse eest, kui hästi minu nägemuse ja soovid suudeti otsingus ära kasutada ja vormistada küsimused ja vestlused! Mulle väga meie koostöö meeldis ja kasutan teenust tulevikus kindlasti veel.''

Mediq Eesti

"Värbamise - kõrgeim hinnang. Meil on hea meel teiega koostööd teha, sest värbamisprotsess oli meie jaoks väga kiire ja tõhus. Värbaja oli suurepärane! Eriline tänu, et kõik oli hästi korraldatud ja kus see oli vajalik - tuletati meile asju meelde. Meil oli alati tunne, et värbamisprojekti juhtis professionaal, kes teab mida teeb."

SIRIN Development

"Meie kogemus värbamisteenusega oli väga positiivne, ületades meie ootused olukorras, mis tundus esialgu peaaegu lahendamatu. Vajadus leida väga lühikese aja jooksul kaks kvalifitseeritud töötajat tundus keeruline, kuid teenuse tõhusus, läbimõeldud protsess ja sujuv suhtlus tegid selle võimalikuks. Infovahetus oli kiire ja tõhus, mis aitas kaasa sujuvale koostööle. Teenuse ülesehitus ja rakendamine olid muljetavaldavad, võimaldades meil leida kaks sobivat töötajat. Oleme tulemusega väga rahul ja eriliselt jäi meelde protsessi läbimõeldus, kiirus ja meeskonna meeldiv suhtlemisviis."

Strantum OÜ

Võta ühendust

+372 6990555

saadaval 9:30 – 17:00

Aadress Pärnu mnt. 158-1, 11317 Tallinn

E-mail info@cv.ee