CV-Online värbamisteenused logo

Meist lähemalt

CV-Online on 26-aastase kogemusega juhtiv värbamisteenuste osutaja, kes on spetsialiseerunud kvalifitseeritud spetsialistide ja talentide värbamisele. See annab meie klientidele mitte ainult stabiilsuse ja usaldusväärsuse, vaid ka kõrge kvaliteedi igas koostöövormis.

CV-Online värbamisteenused_värbajad

Kogemused ja teadmised

Meie värbamistiim koosneb vastava töökogemuse, hariduse ja oskustega professionaalsetest värbajatest, kes on puutunud kokku erineva taseme ja keerukusega värbamisprojektidega erinevates ärisektorites. Meie spetsialistid on alati kursis tööturu olukorraga, samuti erinevate kandidaatide valimis- ja hindamismeetodite kasutamisega.

Efektiivsed värbamisteenused

Meie teenuste portfell sisaldab tööriistu, mis aitavad ettevõtte personalijuhtidel ja teistel värbamisega seotud rollidel hoida kokku aega, saavutades maksimaalse tähelepanu ja tulemuse võimalikult paljude kvaliteetsete kandidaatide seas.

Miks meie?

Nõuame endalt parimat ja pakume seda ka oma klientidele.

CV-Online värbamisteenused_koostöö

Meie värbamistiim

CV-Online värbamisjuht_Kaire Kleesment

Kaire Kleesment​

Värbamisjuht
kaire@cv.ee
+372 5900 7414

Oman pikaajalist personalijuhtimise kogemust ettevõtetes nii Eestis kui ka välismaal. Usun, et iga inimese oskuste ja talendi parim rakendamine toob sära silma nii töötajale endale ning mõjutab ka positiivselt tervet meeskonda, organisatsiooni ja ühiskonda. Minu päev on korda läinud, kui olen kaasa aidanud kellegi hetke, päeva, elu paremaks muutmisele, mida töö värbamismaailmas kindlasti pakub.

Helena Alas

Värbamise projektijuht
helena@cv.ee
+372 5900 7404

Olen tegelenud töötajate värbamisega nii Eestist kui mitmetest erinevatest riikidest peaaegu 10 aastat. Kuna olen töötanud peamiselt värbamisagentuuris, on mul värbamiskogemusi väga erinevates valdkondades – finants-, müügi-, meditsiini-, tehnika- ja ka paljudest teistes. Naudin oma tööd, kuna see on väga mitmekesine ning, mulle meeldib, et pean pidevalt arvestama muutustega tööturul.

Sandra Sõber_CV-Online värbaja

Sandra Sõber

Värbamise projektijuht
sandra@cv.ee
+372 5900 7402

Oma tee värbamisse leidsin pärast töötamist ja elamist Austraalias, mis andis mulle kaasa julge pealehakkamise ja ambitsioonikuse. Naudin selle töö mitmekesisust ning hindan võimalust tegeleda keeruliste projektidega, mis kaotavad rutiini ja lisavad põnevust igasse tööpäeva. Usun, et ettevõtte suurim vara on tema töötajad ning annan endast palju, et pakkuda kandidaatidele positiivset värbamiskogemust.

Marii Männiste_CV-Online värbaja

Marii Männiste

Värbamise projektijuht
marii@cv.ee
+372 5900 8729

Oman suuremal ja vähemal määral pea kümneaastast kogemust värbamises. Omades pikaajalist kogemust ettevõtluses, pean enda tugevuseks oskust panna ennast tööandja kingadesse. Värbamisprotsessi juures naudin enim meeldiva kogemuse pakkumist nii ettevõttele kui ka kandidaatidele. Lühidalt, olen alati positiivselt meelestatud inimeste inimene.

CV-Online värbaja_Mari-Liis Lume

Mari-Liis Lume

Värbamise projektijuht
mari-liis@cv.ee
+372 5887 0053

Olen personalivaldkonnas töötanud üle 20. aasta – nii personalijuhi kui ka teenindusjuhina. Suurima osa minu vastutusalast ja igapäevasest tööst on moodustanud õigete töötajate leidmine ja värbamine. Sealt pärineb ka minu kindel veendumus, et kõige olulisem on kandidaadi tahtmine ja motivatsioon õppida ning areneda ja teha oma uut tööd vaimustusega: “Hire character, train skill!”

Karla Oder_turundusjuht_CV.ee

Karla Oder

Värbamisturundus
karla@cv.ee
+372 5681 2661

Olen tegelenud pikka aega värbamisturunduse projektidega, et aidata ettevõtetel tõsta nende tööandja brändi tuntust ning leida parimaid kandidaate. Turundajana tean, kuidas valida sihtgrupi kõnetamiseks õiged kanalid ning olla tööandjana rohkem pildis. Lisaks töökuulutusele tuleb tegeleda aktiivselt ka passiivsete kandidaatide otsimisega, mille jaoks olemegi loonud värbamisturunduse erilahendused.

Soovid meie abi sobiva teenuse valikul?

Võta ühendust

+372 6990555

saadaval 9:30 – 17:00

Aadress Pärnu mnt. 158-1, 11317 Tallinn

E-mail info@cv.ee